השירות המהפכני לבעלי דירה

משכירים דירה? את השירות הזה של WeCheck אתם פשוט חייבים להכיר – השירות שיקל עליכם את תהליך ההתנהלות מול השוכרים. היכנסו לקרוא!

WeCheck: ככה תתנהלו מול השוכרים שלכם

'לא האמנתי שהתחילו לחזור להם הצ'קים. הם נראו לי דיירים מושלמים'. את המשפט הזה אומרים לא מעט בעלי דירות להשכרה בכל שנה.

אז מצאתם דיירים שמעוניינים בדירה שלכם והם נראים לכם ממש אחלה, ואולי הם באמת כאלה, אבל מה אתם באמת יודעים עליהם, ומי מבטיח לכם שהם יוכלו לעמוד בתשלומי שכר הדירה? ומה לגבי ערבויות? גם ערבויות 'חזקות' נדרש להוכיח בבית משפט בהליך לא הכי ידידותי ובטוח שלא מהיר.

הגיע הזמן להכיר: חברת הפינטק WeCheck שהוקמה בשותפות של יד2 וישראכרט פיתחה פלטפורמה ייחודית שמאפשרת לבעלי דירות להכיר את העבר וההווה של הדיירים עוד לפני החתימה על עסקת השכירות ולהבטיח שבעתיד הצ'קים שהם מסרו לכן גם ייפרעו.

דירה להשכיר

יש לכם דירה להשכרה? מצוין, זה אומר שיש לכם גם הכנסה נוספת. אבל יחד עם השכרת דירה מגיע גם כאב ראש לא קטן: איך תוכלו לדעת מיהם הדיירים החדשים שלכם? מיהם אותם דיירים שהצ'קים שלהם חוזרים? הנה לכם נתון מעניין – מרבית הדיירים שהצ'קים שלהם חוזרים הם לא רמאים ולא 'אנשים רעים'. זה יכול להיות הבן של השכן שלך, זאת יכולה להיות עורכת דין שהתרשמת ממנה כל כך. לא צריך הרבה כדי להיקלע לסיטואציה שבה הצ'קים חוזרים. מספיק שהדיירים שלך פוטרו לפתע מהעבודה והנה לך – צ'ק חוזר.

בשנת 2018 חזרו 3.47 מיליון צ'קים, בסכום כולל של 39.4 מיליארד שקל, גידול של כ-6% בסכום בהשוואה לשנת 2017. כך עולה מבדיקת ynet המבוססת על נתוני בנק ישראל. כ-1.34 מיליון צ'קים, מתוך הצ'קים החוזרים, בסכום כולל של 7.5 מיליארד שקל, חזרו מסיבת אי כיסוי מספיק.

בדיוק כאן נכנסת לתמונה WeCheck, שפיתחה פלטפורמה טכנולוגית חדשנית המאפשרת לבעל הבית לקבל דו"ח הנקרא 'דאבל צ'ק'.

השירות המהפכני בשוק הדירות השכורות

ה'דאבל צ'ק' מכיל פרופיל אישי ופיננסי מלא של הדייר, החל מנתונים בסייסים כמו סטטוס משפחתי, מקום עבודה, ותק, טווח שכר, מגורים קודמים ועוד, ועד למידע פיננסי מעמיק כגון – האם חשבון הבנק שלו הוגבל, האם הוא מוכר בהוצאה לפועל ועוד. ההליך כולו דיגיטאלי, מהיר ופשוט, והוא נעשה בשיתוף פעולה מלא של הדייר. והכי חשוב – השירות המהפכני הזה ניתן ללא עלות!

לקריאה נוספת

איך זה עובד?

הדאבל צ'ק נשלח לבעל הבית ולדייר ובמרבית המקרים ניתן למצוא בו הצעות של שני השירותים הנוספים שמציעה החברה – צ'ק בטוח או הכל מראש.

שירות צ'ק בטוח מאפשר לבעל הדירה לקבל את Wecheck כערבים לדייר. במידה והצ'קים של הדייר חוזרים מסיבת אכ"מ, חשבון מעוקל או חשבון מוגבל – החברה כבר תשלם לכם את התמורה.   

גולת הכותרת בשירותי החברה, שכבר יצרה באזז לא קטן בשוק השכירות הוא שירות 'הכל מראש'. במקום שתקבלו מהדייר את שכר הדירה ב12 צ'קים שלא בטוח ייפרעו, WeCheck מאפשרת לכם לקבל את שכר הדירה בתשלום אחד ישר לחשבון הבנק שלכם! כשהכסף אצלכם בחשבון, העסקה סגורה ונעולה ואתם ישנים בשקט (או קונים לכם איזה אוטו חדש).

במשפט אחד – עם WeCheck בעלי דירות מכירים את העבר וההווה של הדיירים ומבטיחים את העתיד של הצ'קים.  

אז עכשיו כשאתם יודעים שקודם מכירים ורק לאחר מכן משכירים – אתם מוזמנים להיכנס אל אתר WeCheck ולהתחיל ליהנות מהשירותים הייחודיים המאפשרים לכם להשכיר את דירתכם בביטחון מלא ולישון טוב בלילה.