קבלו אותה: ה-i10 החדשה כאן!

מחפשים רכב קטן ונוח לנסיעות עירוניות, קומפקטי לחניות, אבל שיש בו הכל? קבלו את הi10 החדשה ותנו גז!

כלמוביל משיקה את היונדאי i10 החדשה, שמאז השקת הדור הראשון בשנת 2008 מכרה כ- 54,000 רכבים. ה- i10 החדשה מציגה עיצוב דינמי, שובה לב ומלוטש, חזית ספורטיבית עם גריל כפול למראה צעיר עדכני ופורץ דרך בקטגוריה הכולל תאורת LED  בעיצוב מיוחד.

עיצוב

עיצוב הפנים מעניק רושם צעיר ומאוזן בין המשטחים הרכים לקווים החדים. ה- i10 החדשה שיפרה את הפרופורציות בהשוואה לדגם המוחלף עם עיצוב שרירי שעוצב כדי לספק מרחב פנימי מקסימלי; הגג הונמך ב- 2 ס"מ בעוד רוחבה של ה- i10 צמח ב- 2 ס"מ ומרחק הסרנים צמח ב- 4 ס"מ, נתונים אשר מובילים לגידול משמעותי במרווח תא הנוסעים מאחור עם תוספת של 4.5 ס"מ במרווח הרגליים האחורי.  בנוסף, מקדם הגרר ירד ל – 0.31.

הקונסולה המרכזית כוללת מסך ענק בגודל 8 אינץ' המשתלב בצורה הרמונית ואחודה עם לוח המחוונים. הדיפון הפנימי מציג תבנית מיוחדת בדמות 'חלת דבש' תלת מימדית, אשר מציגה אלמנט עיצובי מרשים ויוקרתי לחלל הפנים. אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא הרוחב הנוסף שנוצר על ידי פתחי האוורור העגולים הצמודים למפתח הדלתות. בנוסף, שולבו תאי אחסון רבים בתא הכפפות ובדלתות הנוסעים במושבים הקדמיים.

מנוע

ל- i10 מנוע חדש בטכנולוגיית DCCVT בנפח 1.2 ליטר עם 84 כ"ס ו- 12 קג"מ ב-4200 סל"ד, תיבת הילוכים אלקטרונית בעלת 5 מהירויות ומהירות מקסימלית של 171 קמ"ש.

בטיחות

ה- i10 החדשה קיבלה את כל מערכות הבטיחות האפשריות בדגם, כולל FCA; בלימה אוטונומית בשעת חירום. המערכת מזהה רכב שנעצר או מאט והולכי רגל בנתיב המכונית ומסייעת במניעת תאונות. בתחילה, המערכת מזהירה את הנהג על התנגשות אפשרית (FCW) ולאחר מכן בולמת אוטונומית.

לראשונה בקטגוריה- תיקון הגה בעת סטיה מנתיב

  • LKAS: מערכת זו משתמשת במצלמה הקדמית לזיהוי סימני הכביש ומסייעת במניעת סטייה מקרית מהנתיב על ידי תיקון, היגוי והזזה אוטונומית של הגה הרכב והחזרת הרכב חזרה לנתיבו.
  • LDWS: לפני שהמכונית נעה מעבר לקווים מושמעת אזהרת מעבר נתיב. המערכת מזהירה את הנהג בצורה קולית וויזואלית לפני תיקון הגה אקטיבי בכדי להוביל את הנהג בחזרה למצב בטוח.
  • HBA: מערכת המסייעת לזהות כלי רכב מתקרבים בלילה ויודעת באופן אוטומטי להחליף בין האורות הגבוהים לרגילים דבר אשר מפחית את הלחץ בזמן הנהיגה ומאפשר לנהג להתרכז בנהיגה.
  • DAW: מערכת המתריעה על עירנות הנהג ומפקחת על דפוסי הנהיגה כדי לגלות אם דעתו מוסחת או שהוא נרדם ולמנוע תאונות פוטנציאליות. לאחר הגילוי המערכת מתריעה לנהג עם צליל והודעה בלוח המחוונים.
  • LVDA: התראה על התחלת נסיעה של הרכב מלפנים.

בנוסף ב- i10 שולבו TCS, מערכת בקרת משיכה, HAC, מערכת סיוע בעליה, VSM, ניהול יציבות הרכב.

אבזור

האבזור העשיר ב- i10 כולל בדגם ה- Inspire מערכת מולטימדיה מקורית מתקדמת בגודל של 8 אינץ' עם אפשרות חיבור ל- Apple Carplay ול- Android Auto, 6 כריות אוויר, מערכת TPMS, שליטה על ההגה מגלגל ההגה, 4 חלונות חשמל, חלונות כהים מאחור, נעילה מרכזית, אימובילייזר מקורי, גלגל הגה וידית הילוכים מעור, מפתח שלט מתקדם, מראות צד חשמליות עם הפשרת אדים ומנגנון כיבוי אורות אוטומטי. מחיר 79,900 ₪.

בנוסף, תשווק ה- i10 בגרסה ידנית בשם Intense ברמת אבזור זהה לדגם ה- Inspire (מלבד חלונות כהים בחלק האחורי וללא האלמנט העיצובי בלוח המחוונים). מחיר 69,900 ₪.

דגם ה- Prime כולל גם חישוקי סגסוגת 15 אינץ'. מחיר 83,900 ₪.

דגם ה- Supreme כולל גם תאורת יום LED, גוון שחור או אדום בגג הרכב לבחירה, בקרת אקלים דיגיטלית, תאורת עזר בפניה, תאורה קדמית B-Function, תאורת ערפל קדמית, איתות על מראות הצד וחישוקי סגסוגת 16 אינץ'. מחיר 83,990 ₪.

ליסינג פרטי מבית כלמוביל

עם השקת ה- i10 החדשה כלמוביל תציע מסלול ליסינג פרטי מבית היבואן עם מקדמה של 7,500 ₪ ותשלום חודשי של החל מ- 969 ₪ ל- 36 חודשים. המסלול יכלול הטבה של 3 טיפולים ראשונים ללא עלות והרכב ירשם בבעלות פרטית.

ל- 10 צבעי הבסיס החיצוניים האפשריים, ניתן להתאים גם גג בצבע שחור או אדום למראה צעיר.