5 טיפים לצילום תמונות למודעה מנצחת

התמונות במודעות שלכם מעט "עייפות"? הטיפים הבאים ישדרגו אותן

 

אתם בטח מכירים את הסיטואציה בה אתה מחפשים שוכרים או קונים לדירה שלכם ואתם לא מבינים למה אנשים לא מתקשרים. זה לא שאף אחד לא צופה במודעות שלכם, זה האופן שבו בחרתם להראות את הנכס, שככל הנראה, בלי להעליב- הוא לא מספיק מזמין. קבלו את הטיפים שיגרמו לשוכרים ולקונים פוטנציאלים להתעניין בנכס שלכם.

1. יותר מאהלן אהלן

הכירו טוב יותר את המצלמה בסמארטפון שלכם.
חפשו את הפיצ'רים הקיימים, גלו אילו פילטרים יש לכם במצלמה. זכרו שלמרות העובדה שנורת הפלאש משתפרת משנה לשנה, התמונה יוצאת פחות מחמיאה, ולכן מומלץ לוותר על הפלאש.

2. שפכו אור

אז נכון, אמרנו לוותר על הפלאש, אבל צריך לזכור שיש לשמור על האור, כיוון ואם לא תעשו זאת- רוב התמונות יצאו חשוכות ולא יזמינו את הצופה לקנות או לשכור את הדירה שלכם. תכוונו לכך  שבתמונה יהיה כמה שיותר אור טבעי- פתחו את כל החלונות, הדלתות וכל מקור אחר של אור.

3. נקודת פוקוס

אם רק חלק קטן של החדר בפוקוס, הקליקו על הנקודה הרחוקה ביותר בחדר.
שימו לב לא ללחוץ פעמיים, כי התאורה בתמונה תשתנה לבהירה יותר.

4. תחושת עומק

תמיד תרצו לשמור על התמונה נקייה ככל האפשר ובצדק, אבל חשוב שהתמונות ישקפו גם את פוטנציאל הגודל בדירה ואת היחסים בין החדרים .
בשביל לתפוס יותר חלל צלמו לרוחב, צילום לאורך מתאים למקומות צרים יותר.

5. סדר סדר סדר

אף אחד לא אוהב שמצלמים אותו כשהוא לא בשיאו, כך גם הנכס אותו אתם מציעים לקניה/השכרה.
לפני שאתם מצלמים, סדרו את החדר/בית ודאגו להציג אותו במיטבו. עד כמה שזה אותנטי, יהיה קשה להתאהב במטבח שלכם, כשהשיש מלא עמוס והכיור מלא בכלים.

לא יראו את הפוטנציאל הגלום בחדרים כשיראו את הספרים פזורים על השידה ואת הכיסא שממתין שבאמת ישבו עליו אנשים ולא בגדים.

בנוסף, אל תשכחו לסגור את מכסה האסלה כשאתם מצלמים את חדר האמבטיה. היפטרו מכל פריט סורר שלא נמצא במקומו- בקיצור, אל תתפסו את הנכס שלכם לא מוכן, פרגנו לו.

אז אחרי שקראתם את חמשת הטיפים לצילום מודעה מנצחת, אתם יותר ממוכנים להטעין את הנייד שלכם ולתרגל את המשפט  "כן, זה רלוונטי" לשיחות הנכנסות שהולכות להגיע.