בקרוב אצלך: יריד שמלות הכלה של עמותת רוח נשית

מתחתנת? שיהיה במזל. כדאי להכיר את יריד שמלות הכלה של רוח נשית, שכל הכנסותיו יועברו לקידום המודעות להגעתן של נשים לעצמאות כלכלית!

שמלת כלה ותרומה לקהילה: זה בהחלט אפשרי!

עונת החתונות ממש עוד רגע כאן, אז אם עוד לא מצאת את השמלה לקראת היום המרגש בחייך, כדאי להכיר את יריד שמלות הכלה של עמותת רוח נשית: שמלות של כל המעצבים, במחירים נוחים לכיס. כל ההכנסות, אגב, מועברות לעמותה המסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית.

הכול התחיל בהצעה

כמה מרגש! טיסה לחו"ל, בילוי בעיר בירה אירופאית או בטן גב בחופים לבנים עם ים בצבע טורקיז, עם שייק אננס-פסיפלורה ביד. ופתאום – זה קרה – הצעת נישואין!

רגע אחרי קבלת הטבעת, נחתת בארץ, ואז מתחילה העבודה האמתית לקראת היום המרגש: למצוא ספקים, לסגור את רשימת המוזמנים, לבחור את תפריט המזון והשתייה, להכין את הפלייליסט שהדי ג'יי ינגן לאורחים – והחשוב ביותר – לבחור שמלת הכלה.

יריד המעצבים של רוח נשית

עמותת רוח נשית מזמינה אותך להגיע ליריד שמלות הכלה שיערך במתחם התחנה בין התאריכים ה- 27-29.3.19, ובו אפשר למצוא מבחר שמלות של מעצבים ישראלים מוכרים, במחירים של עד 3000 ₪. כל ההכנסות יועברו לעמותה המסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית. אנחנו ממליצים לשריין מקום ולהירשם לאירוע כאן. עלות הכניסה לאירוע היא 10 ₪, שמועברים גם הם כתרומה לעמותה.

ביריד יחכו לך מתנדבות מסורות, שישמחו לעזור בבחירת השמלה לקראת האירוע, וכל זה באווירה נעימה, עם מסירות ואדיבות רבה. מעבר לשמלות השונות, ניתן למצוא ביגוד משלים ליום החתונה: טופים, חצאיות, עליוניות והינומות במחירים נוחים.

לקריאה נוספת

אילו מעצבים אפשר למצוא

ביריד יחכו לך מגוון רחב של שמלות של המעצבים המובילים בארץ, בגזרות קלאסיות ומודרניות, מבדים שונים ושיתאימו בדיוק לאופי האירוע שחלמת עליו: ליהי הוד, דרור קונטנטו, טלי ומריאנה, ויוי בלאיש, דני מזרחי, גליה להב, אלון לבנה, אייזן שטיין, נינה דבש, גדי אלימלך, ירון ברכה בצלאל, לי גרבנאו, ערבה פולק, דוד חצבני, מיכל מוטיל,

מעבר לתרומה החברתית, עמותת רוח נשית רואה ערך רב גם בפן האקולוגי של הבוטיק, הבא לידי ביטוי בשימוש החוזר של השמלות, וזוהי תרומתן הצנועה לצמצום הצריכה של מוצר הנחשב לחד פעמי.

אנחנו נשמח לראות אותך ביריד שמלות הכלה, שיערך בין התאריכים ה-27-29.3.19 במבנה 6 במתחם התחנה. בימים רביעי וחמישי, קבלת הכלות תתקיים בין השעות 16:00-20:00, וביום שישי בין השעות 9:00-14:00. הכניסה ליריד היא בעלות של 10 ₪ שתועבר כתרומה לעמותה, ובהרשמה כאן.

נתראה בשמחות!