מתכננים לעבור דירה? דברו עם דורון

אם יש דבר שהישראלים שונאים זה לצאת פראיירים. התחושה הזו מלווה אותנו בקניות קטנות כמו בגדים ואוכל, טיסות לחו"ל ורכבים. ומה קורה כשמדובר במעברי דירה?

בכל הקשור לדירות, ובפרט לקניית דירה, זה התרחיש בו נרצה לדעת שנבצע את העסקה המשתלמת ביותר ובזמן הקצר ביותר, וכך גם בהשכרת דירה. משפחות רבות מעדיפות לשכור דירה למשך תקופה ארוכה, עסקה המסתכמת גם היא בעלות גדולה מאוד של כסף. לכן, תמיד נעדיף "לא לצאת פראיירים", ואם נפספס דירה טובה וזולה לטובת השכרת דירה גרועה ויקרה יותר, נרגיש מתוסכלים ביותר.

דברו עם דורון

אם התחלתם לחפש דירה לקנייה או להשכרה, הגיע הזמן להכיר את דורון, העוזר החכם של יד2. דורון הוא צ'אט-בוט וירטואלי שעוקב אחר רצונות השוכרים והקונים במטרה לאתר עבורם נכס מתאים מתוך מלאי הדירות שמוצעות בשוק. השירות שלו ניתן ללא עלות, וכדי שיתחיל לחפש עבורכם דירה תיק תק, רק צריך לשלוח לו הודעה בווטסאפ או באפליקציה ולספר לו מה בדיוק מעניין אתכם. תמיד חלמתם על דירה מרווחת ומוארת? אולי בכלל התחלתם לבשל לאחרונה ומטבח ענק זה בדיוק מה שחסר לכם? ומה לגבי מקלחת משופצת שתרגיש כמו חמאם או חצר ענקית לארח את החברים? את כל אלה דורון יכול למצוא לכם בקלות ובמהירות.

מתייחס לכל בקשה

נכון שדורון הוא עוזר וירטואלי, אבל הוא בהחלט נותן תחושה אנושית בתשובות שלו ומתייחס לכל בקשה ברצינות. דורון מבצע את החיפושים שלו באתר יד2 וברשתות החברתיות, ומציג לגולשים דירות מפרטיים, ממתווכים ודירות חדשות. רק צריך לספר לו איזו עסקה מעניינת אתכם, והוא ידאג למצוא לכם את הדירות המתאימות והשוות ביותר.

סוגרים עסקה תיק תק

בעזרת דורון, פשוט למצוא דירות בצורה יעילה ומהירה. דורון שולח דירות בתדירות גבוהה, ולכן נותן לכם את האופציה להיות הראשונים שיפנו לבעל הנכס (וזה ברור לכולנו שמי שפונה ראשון מנצח במשחק). בנוסף, יש מי שיעשה בשבילכם את העבודה השחורה. תהליך החיפוש יכול להיות ארוך ומתיש, כאן דורון נכנס לתמונה. הוא יחסוך לכם זמן, ישוטט בלוחות, לרגע לא יתעייף וישלח לכם רק את הדירות הרלוונטיות לכם עד שתספרו לו שהתקדמתם לחוזה (ובינינו, ישמח מאוד לקבל מכם הזמנה לחנוכת בית!).

יאללה, דורון מחכה להודעה מכם

לא משנה אם רק התחלתם לחפש או שאתם עמוק בתהליך ורגע מלהרים ידיים – דורון הוא הכתובת שלכם. אז אחרי שהבנתם בדיוק אם אתם ממשיכים לשכור דירה או שהגיע הזמן לקנות דירה משלכם, יש מי שיהפוך את התהליך הזה לנעים הרבה יותר. דברו עם דורון עוד היום בווטסאפ או באפליקציה, ספרו לו מה מעניין אתכם, והתחילו לקבל את כל הדירות השוות ביותר עד שתגיע האחת המושלמת. בהצלחה!