הדרך החדשה למצוא דירה להשכרה מתחילה עם דורון

החוזה שלכם בדירה בדיוק הסתיים? סתם החלטתם שבא לכם לשנות אווירה והגיע הזמן להתחיל לחפש דירה? כדאי שתדברו עם דורון, העוזר האישי החכם שלכם מיד2, שימצא לכם דירה תיק תק. כל הפרטים לפניכם

אם גם אתם שוכרים דירה, אתם בטח מפחדים שבעל הבית יעלה את המחיר, או שפתאום בא לכם מרפסת, ואולי בכלל המשפחה התרחבה והגיע הזמן לעבור. החיפושים אף פעם לא קלים, ובערים כמו תל אביב, גבעתיים או רמת גן, ואפילו בערי השרון שקרובות לגוש דן, זה יכול לקחת זמן רב. הסיבות לכך ברורות, ומגבלות כמו תקציב, שוק קטן עם ביקוש גבוה וזריזות עושים את שלהם.

הגיע הזמן לדבר עם דורון

אם כל זה קרה לכם לאחרונה, כנראה שעדיין לא הכרתם את דורון מיד2. מדובר בצ'אט-בוט וירטואלי וחינמי, שנוסד אמנם רק לפני שנתיים אבל הספיק לצבור פופולריות רבה. הוא מחפש דירות ביד2, ברחבי הרשת ובקבוצות הפייסבוק, ומוצא דירות תיק תק בלי הפסקה, 24 שעות, 7 ימים בשבוע. כן, גם בזמן שכולם ישנים!

כדי שדורון ימצא לכם את הדירה המתאימה ביותר, שולחים לו הודעה ומספרים לו בקצרה מהו האזור המבוקש, מהי הדירה הרצויה ומה מסגרת התקציב שהגדרתם. בשיחה איתו, מיד תרגישו כאילו מדובר בחבר קרוב שרק חיכה להודעה מכם, למרות שמדובר בבוט לחיפושי דירות.

תמיד רציתם דירה עם מטבח מושלם לבישולים? סלון מואר ורחב שמתאים לאירוח, או שלא מתחשק לכם לחרוג מהמחיר שהגדרתם למ"ר? ספרו את זה לדורון. אלה דברים נוספים שהוא לוקח בחשבון בחיפושים כדי למצוא לכם את דירת החלומות.

עם דורון לא מפספסים אף דירה

איך דורון הפך להיות כל כך מוכר ואהוב, שמשתמשים מזמינים אותו לדרינק, לראות משחק NBA, או אפילו כותבים לו חמשירי אהבה? קודם כל, כי הוא מדבר כאילו היה אחד מהחבר'ה, וזו הדרך שלו להפוך את החיפוש לתהליך מהנה יותר. הוא לוקח חלק פעיל בחיפושים, ואת כל העבודה השחורה הוא יעשה בשבילכם בלי לעצור. הוא יחסוך לכם זמן יקר ויעדכן אתכם כשמצא דירות מעניינות שיכולות להתאים. אגב, אם החלטתם פתאום שאזור אחר מעניין אתכם, שחובה שתהיה גינה לכלב, או שצריך חדר נוסף בדירה כי אתם עובדים כרגע מהבית, דורון ישמח לדעת, כדי לשלוח לכם רק דירות רלוונטיות.

יאללה, מתקדמים לחוזה

חיפוש דירה להשכרה יכול להיות דבר מתיש, בטח כשהוא נמשך תקופה ארוכה, ולכן כדאי לכם לדבר עם דורון. אחרי שהבנתם בדיוק מהם הצרכים שלכם, התהליך יהיה נוח ונעים יותר, כי דורון יצטרף לחיפושים, יעשה בשבילכם את העבודה הקשה, ולא יעצור עד שימצא לכם את הדירה המושלמת. רוצים להתחיל? דברו עם דורון בווטסאפ או באפליקציה (לינק), ותתחילו לקבל ממנו דירות שוות במיוחד. בהצלחה!