בדרך לקנות בית? הגיע הזמן לדבר עם דורון

מתכננים לקנות דירה בקרוב? קודם כל, שיהיה במזל. אז אחרי שקיבלתם את ההחלטה לגבי רכישת דירה למגורים או להשקעה, גייסתם הן ובדקתם משכנתאות, מתחילה העבודה הקשה באמת, ובשביל זה יש את דורון. כל הפרטים לפניכם

תהליך קניית דירה

אחת ההחלטות הגדולות בחיינו היא קניית דירה. מדובר בתהליך רגשי וארוך שעשויים להתלוות אליו לא מעט קשיים. כל קונה דירה כבר מכיר את התהליך עוד לפני שהתחיל אותו: חיפוש מתמשך, הגעה לנכס, ניהול מו"מ ולבסוף – המוכר החליט להתקדם עם מישהו אחר. אז תנו לנו לגלות לכם שיש מישהו אחד שיוכל להפוך את התהליך לפשוט, קל וזריז: דורון.

נעים להכיר: דורון, העוזר אישי שלך ביד2

אם אתם מנסים להיזכר מי זה דורון ומאיפה אתם מכירים אותו, כנראה שלא הייתם תושבי תל אביב והסביבה בשנתיים האחרונות. למה? כי בשנים האלו דורון, שהוא בעצם בוט חיפושי דירות משוכלל, צבר פופולריות רבה ולאחרונה הספיק להתרחב גם לכל חלקי הארץ.

דורון הוא צ'אט-בוט וירטואלי שהצטרף לאחרונה לנבחרת המוצרים של יד2. מדובר בעוזר אישי חכם, שעוקב באדיקות אחרי הרצונות של המשתמשים שפונים אליו. כדי שיוכל למצוא דירה מתאימה ממגוון הדירות שמוצעות בשוק, רק צריך לשלוח לדורון הודעה בווטסאפ או באפליקציה, עם כל הדרישות החשובות: מספר חדרים, קומה, מצב הנכס, אזור, תקציב ועוד.

תמיד רציתם דירה שיש בה מטבח עם אי שצופה לסלון, דירה משופצת עם מקלחון מפנק, או שמבחינת תקציב אתם פחות מעוניינים לחרוג מהמחיר למ"ר שהגדרתם? את כל אלה כדאי לציין בפני דורון רגע לפני שיתחיל בחיפושים.

עושה בשבילכם את העבודה השחורה

ההצלחה הגדולה של דורון נובעת ממספר סיבות עיקריות: ראשית, במקום לבזבז זמן יקר על חיפוש דירות פוטנציאליות ועל עסקאות שנראות חלומיות ומתגלות במציאות כאכזבה גדולה, הוא חוסך לכם את כל הכאב ראש ובעיקר זמן יקר. הוא מבצע עבורכם את החיפוש בצורה אוטומטית ומאתר את הדירות המתאימות לכם בדיוק על פי הצרכים שהגדרתם לו.

אגב, התחושה שדורון נותן הוא שמדובר באחד מהחבר'ה ושאפשר לסמוך עליו שימצא לכם בדיוק את מה שחיפשתם, ואפילו יש משתמשים שהזמינו אותו לחנוכת הבית בדירה שמצא להם! לא רוצים לאכזב, אבל למעשה מדובר בבוט מתקדם מאוד, שלומד במהירות את הצרכים שלכם, מתעדכן איך מתקדם התהליך ואם משהו בהגדרות החיפוש השתנה. כל אלה – כדי שיוכל להמשיך לשלוח לכם רק  דירות רלוונטיות שמוצעות למכירה ביד2 (מפרטיים, ממתווכים ודירות מקבלן)

דורון מחכה למצוא לכם דירה

אם אתם כבר חושבים על הדירה הבאה שלכם והחלטתם איזה נכס מתאים לכם בדיוק, דברו עם דורון. הוא יעזור לכם למצוא דירה לקנייה תיק תק, ויתחיל לשלוח לכם דירות באופן מיידי. רק לא לשכוח לעדכן אותו כשחתמתם על חוזה, כן? 😊 בהצלחה!